1 pont a nyitányon

Az egész csapat jól dolgozott.

Botfai LSC-Várvölgy 1-1 (1-1) Horváth
A 10. percben vezetést szereztünk. Tóth beadásából Horváth fejelt 10 méterről a kapuba (1-0). Az első félidőb további részében mindkét oldalon adódtak lehetőségek. A 27 percben a védőink kiléptek és az őrizetlenül hagyott vendég támadó üresen kezelhette le a labdát és lőhetett kapura. (1-1). A 2. félidőben átvettük a játék irányítását. A vendégek lebecsültek bennünket, és mivel a játék nem ment nekik, durvaságokkal pótolták hiányosságaikat. A mérkőzés utolsó 20 percében előbb Horváth tolta meg szemben a kapussal, hosszan a labdát, majd az utolsó percben Szimán beadása sikerült rosszul, pedig a hosszú oldalon ketten is ziccerben lehettek volna, így maradt az igazságosnak mondható döntetlen.

Botfai LSC-Várvölgy u19 0-2 (0-2)
Az első 15 percet leszámítva amíg a helyünket kerestük egyenrangú ellenfelek küzdelme folyt. Lesgyanús helyzetből kaptunk gólt (0-1), de a második gól sem volt szebb. A kapuvonalon álló kapusunk segítségére siető Kocsis csukafejessel próbált menteni a hosszún üresen álló támadó elől, de öngólt vétett. Fiataljainknak még szokni kell a csapatot, az iramot és az osztályt.

A bejegyzés kategóriája: Mérkőzések