Bocz Mester instrukciói

Pakod-Botfai LSC 0-2 (0-1) Alács, Olasz T
Az első 20 percben jól játszottunk és helyzeteket alakítottunk ki, gól azonban Alács 30 méteres bombájából szereztünk. (0-1). Az következő 25 percben kemény mezőnymunka folyt sok hibával. A rendkívül szűk pályán nem volt egyszerű folyamatos játékot kialakítani. A 2. félidő hasonlóan alakult. 20 perc jobb játék, a többi pedig mezőnymunka. Kosaras szögletét fejelte Olasz a kapuba. (0-2). Fontos győzelmet arattunk.
Pakod-Botfai LSC 1-1 (0-1) Csabai
Az első félidőben eldugtuk a labdát,és egy szélről beadott labdából szereztünk vezetést. A hazaiak nem játszottak jól mezőnybe , de kontrákból veszélyeztettek, illetve a hibáinkból éltek. A 2. félidőben sérülések miatt az eredmény megtartására törekedtünk, bízva az egy-két lehetőségben. Védelmi hibánkból egyenlített a pakodi csapat. Mi pedig 10 emberrel fejeztük be.

A bejegyzés kategóriája: Mérkőzések