13-ból 13

Utolsó fordulójához ért a Megyei III bajnokság közép csoportja.
13 mérkőzésen 13 győzelmet arattunk, ezzel pontveszteség nélkül őszi bajnok csapatunk.
A csapat támadó erejét jelzi, hogy 3 játékos is 10 gólnál többel szerzett
(Kosaras 14, Olasz 11, Alács 10, Milics 8, Takács 7, Regel 3, Gecse 2, Papp 2, Góczán 1, Katona 1, Sóska 1 )
A gólkülönbség 62-15 azaz a védelem is jól dolgozott (+47) Gólátlag  4,7-1,2

ZALAWARE-BOTFA – Becsvölgye 3-2 (1-2)
A vendégcsapat a 7 percben gyorsan kihasználta a védelmünk hibáját, majd a 30. percben öngólt vétettünk. Mi irányítottuk a mérkőzést , de a Becsvölgye nagyon megnehezítette a dolgunkat agilis védekezésével. Többször ziccerbe kerültünk, de a befejezésbe hiba csúszott. A 39. percben Nagy remek szabadrúgásából Regel fejelt a hosszún a kapuba (1-2). A 2. félidőt végigtámadtuk, és bár a vendégek jól védekeztek ismét egy hasonló fejesgóllal Alács egyenlített Nagy remek kereszbeíveléséből az 58. percben. A vendégcsapat ebben az időszakban már csak védekezett . A 81 percben Olasz a középpályáról indulva Miliccsel kényszerítőzött és a visszakapott labdából szerezte meg a győztes gólt.
ZALAWARE-BOTFA – Becsvölgye 4-0 (1-0) Tart. Bajnokság
Végig koncentrálva, a 2 félidőben néhol szép játékkal hoztuk a 3 pontot. A vendégcsapat az első félidőben még tartotta magát, de a 2. félidőre elfogyott az ereje.

A bejegyzés kategóriája: 2017/18