6 pont a nyitányon!

Botfai LSC-Pacsa SE 3-2 (2-2) (Milics N. 2, Papp)
Lassú körülményes játékkal rukkoltunk ki az első fordulóban. A vendégek kontrajátékra rendezkedtek be, ami hamar eredményt is hozott. Előbb egy rossz kapuskidobásból lőttek gólt (0-1), majd egy jobb oldali előrevágott labdával gyalogoltak a kapunkig (0-2). A jókor jött ivószünetben a csapat megkapta a szükséges fejmosást, és negyed óra alatt kiegyenlítettünk két remek összjáték utáni elfutásból beadott labdából. A 2. félidőben ugyanazt láthattuk , de a vendégek kihagyták a lehetőségeiket, mi pedig egyet begyömöszöltünk. A győzelemnek örülhetünk a játékon még van csiszolni való.
Botfai LSC-Nagylengyel 5-2 tartalék (Takács, Bíró 2, Badics, Simon M)
A csere nélkül felálló vendégek a 3. percben hatalmas lövésből megszerezték a vezetést. Innétől kezdve mi irányítottuk a mérkőzést, de 5 ziccert is elhibáztunk. Az egyenlítés után, majd a 2. félidőben már simán hoztuk a meccset, és a cserék is jól szálltak meccsbe. A végén még szépítettek a ‘lengyeliek egy egyéni megmozdulásból. (5-2)

A bejegyzés kategóriája: Mérkőzések