Fontos skalp!

Horváth az 1. gól szerzője.

Botfai LSC-Pakod 3-0 Horváth Á.,Pék M,Badics
Az elmúlt hetek sikertelensége (és a 4 hiányzó) miatt lehetőséget kaptak fiataljaink, amivel éltek is. A meccsen mindössze egy 25 év feletti játékossal kezdtünk. Az eredmény dinamikusabb játékban, futásban és végre gólokban is jelentkezett. Dícséret abizonyítani akarásért. Horváth Á. talált be kapásból, majd Pék M. remek szabadrúgásból (2-0 a félidő) A 2. félidőben Badics remek csúsztatásából növeltük az előnyt (3-0), majd újra ő talált be Pers alapvonali beadásából, de a partjelző érthetetlen módon lest jelzett. Az végén a vendégek mindent megpróbáltak, de 2 kapufánál több nem sikerült, így maradt az eredmény. Nagyon fontos győzelmet arattunk !

Olasz okos átemeléssel egyenlített (1-1)

Botfai LSC-Pakod 2-2 Újabb elhullajtott 2 pont
Az első negyed órában kimaradt lehetőségek hamar megbosszulták magukat, hiszen a bal szélen folyamatosan támadni tudó vendégek meg is szerezték a vezetést.(0-1) Szerencsére hamar jött az egyenlítés.(1-1). A következő 30 percről csak annyit mondhatunk MÁZLI. A vendégek kénye kedve szerint mentek el védőink között, de képesek voltak mindent elpuskázni, illetve Kupó kapus remek védéseinek köszönhetően a 20 100%-os ziccerből mindössze 1-et értékesítettek. (1-2). A 2. félidőben egyenlítésre futotta (2-2), és valami isteni csoda folytán szereztünk 1 pontot.

Kategória: Mérkőzések | A közvetlen link.