Két pont hátrány még !

Szimán kiemelkedett a mezőnyből.

Tovább robog felnőtt csapatunk. Pakod csapata volt a hétvégi áldozat, akiknek ez úton is köszönjük, hogy vasárnap rendezték meg a találkozót. A mérkőzés első 15 percében 2 kapufát lőttünk,  3 ziccert alakítottunk ki ,de “csak” egyszer sikerült betalálni (0-1). Bíró András előző esti lakodalma látszott az játékosainkon, így lassabban mozogtunk a megszokottnál.
A hazai csapat egy helyzetet alakulított ki, de nem tudta kihasználni. A 2. félidőben ha szépen nem is, de magabiztosan játszva hoztuk a találkozót. Milics N. talált be kétszer. (0-3). A következő forduló 29-én Botfa-Zalaháshágy. Amennyiben győzelemmel ér véget a mérkőzés a dobogó már biztos. Az utolsó két mérkőzésen pedig eldőlhet melyik érem is jut a kitűnően dolgozó együttesünknek.

A bejegyzés kategóriája: Mérkőzések