Mérkőzések!

Csatár – ZALAWARE-Botfa 1-1 (0-1)
Hosszú idő után újra szomszédvári rangadót láthattunk. Az első félidőben eldönthettük volna de ziccert hibáztunk. A 2. félidőben a hazaiak erősítettek de mindkét oldalon csak 1-2 helyzet alakult ki, amiből egyet gólra váltottak. A helyzetkihasználás miatt bosszantó az eredmény, de összességében igazságos döntetlen született.

ZALAWARE-BOTFA – BABOSDÖBRÉTE 7–2 (2-2)
A kötelező győzelemnek gondolt mérkőzések mindig a legnehezebbek. A vendégcsapat letáborozott a saját 16-osán.Nem tudtunk ezzel mit kezdeni, sőt a pár előrevágott labdából olyan jól gazdálkodott a ‘döbrétei csapat, hogy kétszer vezetett is. A 2. félidőben aztán kijött  a különbség, de nem volt egyszerű a mérkőzés. Nem véletlen hogy a vendégek a dobogó legfelsőfokán bajnokvárományos Zalaháshágy csapatával is szoros mérkőzést játszotta. Zelko gólerőssége, Sziráki magabiztossága emelhető ki a mérkőzésen. Külön dicsérhető, hogy magasabb szinten is technikailag nehezebben kivitelezhető lövéssel, játékkal szereztünk gólokat.

Kategória: Egyéb | A közvetlen link.