Padlón a “Huligánok”

ZALAWARE-BOTFA- Zalacsány 6-1 (3-1)
Nem bíztuk a véletlenre a mérkőzést. A megbeszéltek szerint letámadással kezdtünk, aminek negyed óra alatt meg lett az eredménye (17.perc 3-0). Az első félóra után visszavettünk a tempóból. A vendégek szépítettek egy rossz helyezkedési hibánk után, bár a játékukban ez nem volt benn. A 2. félidőt hasonlóan kezdtük az elsőhöz, de a ziccerek ekkor kimaradtak. Takács 65.percben lőtt gólja eldöntötte a mérkőzést. A cserék az utolsó 20 percben agilisan szálltak be a játékba aminek még két gól lett az eredménye. (6-1)
Többet gondoltunk a vendégcsapat tudásáról. Ma ebből semmit sem láttunk, annál többet válogatott káromkodásokból. Ma odáig jutottak el, hogy csak úgy kaphattak ki, hogy ezt a meccset is megvettük! A játékvezetőket is szerintük…. hááát…..valószínűleg keveset fizettünk

A bejegyzés kategóriája: 2017/18