Téli Kupa 2. forduló

TÉLI KUPA 2. forduló
IMG_2870Botfai LSC (MIII) – Police-Ola (MII) 2-1 (1-0)
Katona, Kosaras
A Police az első 15 percben komoly előnyre tehetett volna szert, de Hajba kapus 3 bravúrt is bemutatott. Az első félidőben mindkét csapat dolgozott ki helyzeteket, főleg a szélen veszélyeztetve. Katona révén szereztünk vezetést egy jobb oldali 16 méteres lövésből, labdaszerzés után(1-0). A 2. félidőben odaszögeztük a vendégeket a kapujukhoz, de több ziccert is elpuskáztunk. A Police 2 alkalommal ért el a kapunkig, amiből sajnos egyenlített (1-1). Az utolsó 15 percben mozgósítottuk erőinket, és Milics remek szólója után a kapusról kipattanó labdát Kosaras vágta a kapuba balról a labdát (2-1)

Téli Kupa 1. forduló
Botfai LSC (Megye III)-Andráshida SC U19 (NB III) 2-4 (1-1) Olasz 2
003A 3. vonalban edződő fiatalok ellen a 75. percig egyenrangú ellenfelek voltunk. A 20. perc környékén Milics jobboldali beadásából Olasz szerezte meg a vezetést, majd a félidő vége előtt a menteni akaró védőink vétettek öngólt. Félidő (1-1). A ‘hidai csapat szerezte meg a vezetést a 2. félidő 15.percében. Egy mezőnyből felvágott labdát vétettünk el középen, amivel besétáltak a kapunkba. A 75-80. percre fáradtunk el a sokat futó ellenféllel szemben, akik kétszer mattoltak bennünket 5 perc alatt. Az utolsó 5 percben még két ziccert dolgoztunk ki amiből az elsőt a kapusba, majd a másodikat már a kapuba lőtte Olasz. A mérkőzés során több ziccert is kialakítottunk. Ezek alapján szorosabb eredmény is reális lett volna, de a sokat futó Andráshida megérdemelten nyert.

A bejegyzés kategóriája: 2017 Téli kupa