Tovább tart a versenyfutás

Botfai LSC-Zalaháshágy 5-1(4-1) Milics N 3, Szimán, Gecse
Milics N. mesterhármas után fogadja a gratulációt

A 16. percben szereztük meg a vezetést Milics N. révén (1-0), majd a 20-ban kezezés után büntetőből növeltük Szimán révén (2-0). Magabiztosan játszottunk a félidő feléig. A frissítőszünet megzavart bennünket, és 10 percig nem  is támadtunk. A vendégek egy csúsztatott fejessel szépítettek. Ezen kívül nem voltak veszélyesek. A 40. percben Gecse emelt a kapuba a röviden álló kapus felett. A 45. mintaszerű akció végén Kosaras lőtt a kapu elé, ahol Milics N. nem hibázott (4-1).A 2. félidőben az előző hetek koreográfiája szerin ment megint. Sok kialakított ziccer, de gólt “csak” 1-et Milics N. révén aki ma is mindenhol jókor volt. (5-1).

Mivel Nova csapata is nyert a következő héten a NOVA-BOTFA meccsen győztes csapat nagy lépést tesz a bajnokság megnyerése felé !
A bejegyzés kategóriája: Mérkőzések